Qprint - samolepky

Tisk samolepek s možností vlastního tvaru

 

Papírové i plastové samolepky v lesklém i matném provedení s možností povrchové ochrany laminací.

Základní tvar samolepky je pravoúhlý, naše technologické vybavení umožňuje formátování do vlastního tvaru. Od klasických koleček až po tvar kopírující Vaše logo nebo produkt. Můžete tak mít originální přelepky, samolepící pečetě ...

Samolepka je ideální jako vlastní etiketa pro suché ruční lepení. Pro zvýšené nároky na etiketu jsou používány vysoce lesklé povrchy.

Tištěná samolepka může sloužit jako samostatný propagační prvek. Přelepte balení Vašeho výrobku o další nabídku a podpoří vlastní značku! Drobné samolepky jsou ideální pro přelepení původní etikety českým překladem importovaných produktů.

Pozor! JavaScript musí být aktivován, aby tento formulář pracoval správně.

Nezávazná poptávka - samolepky

Pro nezávaznou kalkulaci výroby samolepek, prosím o základní údaje: 

 

Termíny výroby

Standardní samolepky:
3 pracovní dny
Minimalizované:
3 pracovní hodiny (při využití zkrácení termínu formou upřednostněného zpracování)
Speciální zpracování:
Dle náročnosti požadavku, nejčastěji v rozsahu 4-6 pracovních dnů (možnost zkrácení termínu formou upřednostněného zpracování)
Ekonomické zpracování:
Nabízíme pro větší náklady stálých aktivních zákazníků, vyžadujících opakovanou nebo postupnou výrobu s možností dlouhodobého plánování. Takové zpracování nám poskytuje efektivnější možnost zpracování, tím spojené úspory jsou promítnuty do koncové ceny.

 

Termín výroby se vztahuje na standardní zpracování, materiály držené skladem a nezahrnuje případné grafické práce.
Možnost upřednostnění (zkrácení termínu) je zpoplatněna a musí být potvrzeno předem.

 

U základní samolepky ručíme přilnavost a pevné uchycení samolepky na čistém, hladkém odmaštěném skle, pevnost uchycení na ostatní materiály záleží na povrchové struktuře materiálu, jeho chemickém složení a ostatních faktorech. Proto ručení přilnavosti základní samolepky na nestandartním povrchu bez otestování není možné. Problematická přilnavost může být zejména na speciálních typech plastu - vyzkoušet můžete jakoukoliv lepící páskou.

Na vyžádání jsou k dispozici měkčené samolepky pro nerovné povrchy, samolepky s extra silným lepidlem a další speciality.

 

Možnosti samolepek

 

Maloformátové samolepky

Samolepky do velikosti 30 × 43 cm, k dispozici papírové a plastové s lesklým či matným povrchem. Samolepky jsou tištěny na arch 32 × 45 cm pro následné formátování.

 

Velkoformátové samolepky

Samolepky do velikosti 1,6 × 5 metrů, k dispozici plastové samolepky v bílém, pískovaném, čirém nebo děrovaném provedení. Barevný tisk rozšířený o tisk bílou barvou je prováděn na rolový materiál v základu s možností horního nářezu pro drobné samolepky.

 

Dokončení

Povrchová úprava:
Samolepku je možné opatřit laminací v matném nebo lesklém provedení. U maloformátových navíc speciální měkčená laminace. Laminace znamená nanesení čiré folie, která chrání tisk před mechanickým a chemickým působením, snižuje následky UV záření.
Formátování:
Samolepky dle přání nařežeme na samostatné kusy, nebo dodáme více kusů na archu s horním nářezem jednotlivých kusů.
Kašírování:
Velkoformátové samolepky nalepíme na deskový podklad s možností vlastního tvaru.