Qprint - ostatní tisky

Zakázkový tisk certifikátů, pozvánek, vstupenek, jídelních lístků ...

 

Digitální tisk umožnuje tisk i malých nákladů dle Vaší potřeby.

Certifikáty

Bianko certifikáty pro ruční dopsání, nebo přímý tisk jmen, data a jiných údajů dle dodaného seznamu. Certifikáty tiskneme na tužší, strukturované nebo metalické papíry.

 

Pozvánky

Adresní i neadresní pozvánky s možností skládání. Nejpoužívanější formát pozvánky je 100 x 210 mm (kartička pro vložení do obálky DL). Do tohoto formátu je možné pozvánku složit půlením (formát 100 x 420 mm nebo 200 x 210 mm), méně používaný je dvojí ohyb na stranách, kdy se pozvánka otevírá uprostřed.

Formáty pozvánek ovšem nejsou nijak omezeny a mohou být zatraktivněny tvarovým výsekem.

 

Etikety

Tiskneme etikety pro strojové (mokré) lepení tak i samolepící etikety pro ruční (suché) lepení.

U etiket pro strojní lepení jsou dodrženy vysoké nároky na vlastnosti materiálu, nutné pro následné technologické zpracování.

Samolepící etikety pro ruční lepení nabízíme papírové i PVC, u těchto etiket je možná následná povrchová úprava. Kusové etikety jsou opatřeny spodním násekem nosného silikonového papíru pro snadné oddělení samolepky. Tvarové samolepky jsou dodávány nejčastěji jako více kusů na jednom archu.

 

Jídelní a nápojové lístky

Jídelní a nápojový lístek není pouze nabídkou pokrmů a nápojů, ale reprezentuje i celkový podnik a je nedílnou vizitkou každé restaurace. Jídelní lístek musí být dobře přehledný, čitelný a svou grafickou úpravou by měl respektovat interiér a celkové pojetí restaurace.

 

Vizitky

Digitální tisk vizitek má nespornou výhodu v rychlosti výroby a snadném dotisku dle aktuální potřeby.

 

Naše technologické vybavení a materiálový rozsah umožňuje široké spektrum zpracování velkoformátového tisku.

Pro kalkulaci nás  kontaktujte - na základě konzultace doporučíme nejvhodnější řešení právě pro Vás.