• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

Tisk etiket

Tiskneme etikety pro strojové (mokré) lepení tak i samolepící etikety pro ruční (suché) lepení.

Zejména u etiket pro strojní lepení jsou dodrženy vysoké nároky na vlastnosti materiálu, nutné pro následné technologické zpracování. Samozřejmostí je použití speciálních etiketových materiálů s vysoce lesklým povrchem a dodržení směru vlákna materiálu, jakožto podmínky pro následné strojové lepení při mokrém procesu.

Etikety pro ruční lepení nabízíme papírové i PVC, u těchto etiket je možná následná povrchová úprava. Samolepící etikety jsou opatřeny splitováním (násekem) nosného silikonového papíru. Splitování u samolepících etiket pro ruční lepení, je důležitou podmínkou pro snadnou práci se samolepkou.

Námi tištěné etikety mohou mít vysoce lesklý povrch.

Samolepící etiketa na pálenku v motivu dle ovoce.

Pro snadné a rychlé použití jsme připravili šablonu etiket pro vlastní domácí pálenku.
Etiketa má editovatelné všechny uvedené texty, pro vlastní doplnění, uvedení % alkoholu a ostatního.
Dle množství kusů jednotlivých motivů je určena cena etiket. Pokud si přejete získat tu nejlepší cenu, je možné vytisknout větší počet kusů pro použití také na následující ročníky. V takovém případě si nezapomeňte při editaci odmazat číslo roku.

V základu dodáno tištěné na pásech s tvarovým ořezem samolepky. Samolepka je určena pro domácí produkci a vlastní spotřebu. Šablona etikety neobsahuje náležitosti etikety zboží, určeného pro prodej.

Můžete tak potěšit svého dědečka, strýčka nebo známého originálním dárkem.